Maten tabel

maten tabel vrouwen

MaatXSSMLXLXXL
Kledingmaat343638404244
Lengte162-168164-170166-172168-174169-175170-176
Borst76-8081-8485-8889-9293-9697-100
Taille61-6465-6869-7273-7677-8182-85
Heup87-9091-9495-9898-101102-105106-108

Maten tabel mannen

MaatXSSMLXLXXLXXXL
Kledingmaat44464850525456
Maat sportkleding3456789
Lengte169-173172-176175-179178-182181-185184-188187-191
Borst89-9290-9394-9798-101102-105106-109110-113
Taille72-7677-8182-8687-9192-9697-101102-106
Heup87-9091-9495-9899-101102-105106-109110-113

Maten tabel kinderen

MaatSMLXL
Leeftijd6/78/910/1112/13
Lengte128140152164

Maten tabel sokken

MaatSMLXL
37/3940/4243/4546/48

Maten tabel overschoenen

MaatSML
37/4041/4445/48

maten tabel handschoenen

MaatXSSMLXLXXL
Sport maat5/5.56/6.57/7.58/8.59/9.510/10.5
Handomtrek15/1616.5/17.519/20.522/2324/2627/29

Join the club

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.