Maten tabel

maten tabel vrouwen

MaatXSSMLXLXXL
Kledingmaat343638404244
Lengte152-162158-168163-173168-178173-183178-188
Borst7883889398103
Taille727782879297
Heup79848995100105

Maten tabel mannen

MaatXSSMLXLXXLXXXL
Kledingmaat44464850525456
Maat sportkleding3456789
Lengte162-172165-175172-182178-188182-192188-198190-200
Borst899499104109114119
Taille81869196101106111
Heup889498101105109113

Maten tabel kinderen

MaatSMLXL
Leeftijd6/78/910/1112/13
Lengte128140152164

Maten tabel sokken

MaatSMLXL
37/3940/4243/4546/48

Maten tabel overschoenen

MaatSML
37/4041/4445/48

maten tabel handschoenen

MaatXSSMLXLXXL
Sport maat5/5.56/6.57/7.58/8.59/9.510/10.5
Handomtrek15/1616.5/17.519/20.522/2324/2627/29

CONTACT US TODAY

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Call me
+
Bel mij!